, , ,

Fishe Type C – High Speed

earldom

800L

FISHE TYPE C – HIGH SPEED 

Karikues i shpejte dhe me eficense te larte.

Kurseni kohe dhe shpenzime te teperta me kete fast charger.

E perdorni per karikim dhe transferim te shpejte te dhenash.

Gjatesia e fishes eshte 1 meter.

Fuqia e daljes 3A. Rezistenca e këtij kablli është shumë e lartë ndaj shtrirjes dhe përthyerjeve.


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: charger-sync-high-speed-earldom Kategori: , , ,
brands

earldom

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat