Footbath Massager – Masazhues per kembet

Gjendje:

4 ne stok


  • Masazhues multifunksional. 
  • Perputhet me strukturen e kembes.
  • Stimulon  qarkullimin e gjakut.
  • Masazhon dhe relakson kembet. 

 

3,490L

4 ne stok

FOOTBATH MASSAGER – MASAZHUES PER KEMBET 

Masazhues profesional për  këmbë me masazh spa infra të kuqe me rul.

Dëshironi nje trajtim rinovues spa,  me flluska, nxehtësi nga thembra deri te këmbët, pa harxhuar shume?

Atehere kjo eshte pajisja ideale per ju.

Masazhet me rul clodhin këmbët e lodhura, duke i lënë të freskuara dhe të qetësuara.

Epiqendra e motorizuar e masazhuesit të këmbës spa rrotullohet me shtypjen e një këmbe.

Nxehtësia qetësuese ndihmon në ruajtjen e temperaturës së ujit të ngrohtë.

Masazhi i ngrohte i këmbëve clodh muskujt tuaj,  përmirëson qarkullimin e gjakut, rregullon metabolizmin dhe lehteson shpejt lodhjen.

Masazhues shumëfunksional

Ngrohje automatike dhe ruajtje e temperaturës

Masazhuesi ngroh direkt ujin dhe kursen energji. Ruan në mënyrë efektive temperaturën e ujit që trupi te ndihet rehat.

Pajisja mban temperature konstante ne vazhdimesi për t’ju bërë të shijoni plotësisht ndjesinë e rehatise te nje masazh relaksi. 

Pas ndezjes së pajisjes fillon dridhja me frekuencë të lartë e cila  stimulon pjesën e poshtme të këmbës duke nxitur qarkullimin e gjakut.

Përshpejton metalbolizmin, përmirëson cilësinë e gjumit, eliminon lodhjen promovon shëndetin. 

Karakteristika:footbath massager bli ibuy al

Kontroll automatik i temperaturës.

Rul masazhi dhe masazh vibrues.

Stimulon  qarkullimin e gjakut.

Masazhues  me flluska uji.

Mban temperature konstante

Kursen energji elektrike.

 

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: 9780201371529 Kategori:

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat