,

Freskuese ajri me kohemates Elektra

Elektra

Freskuese ajri me timer Elektra me nje material cilesor dhe me rezistence maksimale duke ju ofruar freskine qe deshironi.

6,400L

FRESKUESE AJRI ME KOHEMATES ELEKTRA

Freskuese ajri perfekte per te freskuar ajrin ne ditet e veres, me kohemates deri ne nje ore.

E pajisur me pese flete rrotulluese dhe kornize metalike cilesore, qe do te siguroje perdorim afatgjate te ketij ventilatori.

Freskuese ajri me timer Elektra

Dizajni praktik dhe shume komod ne perdorim, pershtatet me cdo ambient ku ju nevojitet freski shtepi, lokale, zyra etj.

Freskuesja ka gjatesi te rregullueshme sipas preferences dhe baze shume te qendrueshme qe nuk leviz apo rreshket.

Nuk ben zhurme, ofron qetesi dhe rehati maksimale fale teknologjise se prodhimit.

Zgjidhja optimale per tu freskuar gjate diteve te nxehta, duke ulur gjithashtu  konsumin e energjise dhe kostove te teperta.


Nje game e gjere produktesh online ne iBuy.al – Qendra juaj e sigurte tregtare

SKU: C-511213 Kategori: ,
Pesha2 g/kg
brands

Elektra

color

White

LLoji

freskuese ajri

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat