,

Freskuese ajri per tavoline Elektra me tre flete

Elektra

3,200L

FRESKUESE AJRI PER TAVOLINE ELEKTRA

Freskuese ajri Elektra me shpejtesi te larte, e pershtatshme per tu vendosur ne dysheme apo tavoline.

E pajisur me butona ne bazen e saj per me teper lehtesi kontrolli.

Dizajni praktik dhe kompakt mundeson transportueshmerine e lehte te tij, duke ju lejuar te vendosni me lehtesi freskuesen ne tavoline.

Freskuese ajri Elektra me tre flete

Ky ventilator Elektra konsumon gjithashtu energji minimale, duke ju lejuar te kurseni ne kostot e energjise elektrike.

Me nje madhesi kompakte dhe lekundje te projektuar ne menyre aerodinamike. Kjo freskuese do te siguroje qarkullim uniform te ajrit edhe ne hapesira me te gjera, duke e bere ate nje zgjidhje ideale.

Me shpejtesi te larte dhe nje motor me performance te larte, kjo freskuese tavoline do te freskoje dhomat tuaja.

Baza elegante, e qendrueshme dhe dizajni dekorativ i ventilatorit do te pershtaten me se miri me dekorin e dhomes tuaj.


Nje game e gjere produktesh online ne iBuy.al – Qendra juaj e sigurte tregtare

 

SKU: C-5112111 Kategori: ,
Pesha2 g/kg
brands

Elektra

color

Blu, E bardhe

LLoji

freskuese ajri

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat