,

Freskuese metalike Elektra – Ventilator me kater flete

Elektra

6,990L

FRESKUESE METALIKE ELEKTRA

Freskuese ajri me shpejtesi te larte, me nje motorr te fuqishem dhe tre shpejtesi te ndryshme per t’ju freskuar ne ditet e nxehta te veres.

E pajisur me teknologji te re e cila zvogelon nivelin e zhurmes me 40%, duke e bere ate te qete gjate punimit.

Ventilator me kater flete Elektra

Performance e qendrueshme dhe e sigurt, me mbrojtese te sigurta te cilat nuk do lejojne pluhurin apo papasterti te tjera te hyjne brenda motorrit te freskueses.

Freskuesja eshte e bere nga metal me cilesi te larte, i cili ka karakteristikat e qendrueshmerise dhe rezistent ndaj konsumit.

Freskuesja Elektra mund te rrotullohet per te shpejtuar qarkullimin e ajrit duke pershpejtuar ftohjen e tij.

Zgjidhja ideale per tu freskuar, duke ulur gjithashtu  konsumin e energjise dhe kostove te teperta.


Nje game e gjere produktesh online ne iBuy.al – Qendra juaj e sigurte tregtare

SKU: C-511219 Kategori: ,
Pesha2 g/kg
LLoji

freskuese ajri

brands

Elektra

color

Gray

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat