,

Freskuese ajri per tavoline Elektra

Elektra

5,990L6,590L

FRESKUESE AJRI PER TAVOLINE ELEKTRA

Freskuese ajri Elektra e cila do te qarkulloje ajrin ne te gjithe hapesiren, duke ju ndihmuar te eleminoni nxehtesine gjate dites ose nates.

E pershtatshme per apartamente, shtepi ose vende pune, ka nje larmi shpejtesish per te siguruar mbulim efektiv kur eshte me e nevojshme.

Koka e ventilatorit rrotullohet dhe mund te pozicionohet per te siguruar freski ne vendin qe ju nevojitet.

Duke perdorur nje motor te qete, ky ventilator nuk do te prodhoje zhurma te bezdisshme dhe eshte shume i pershtatshem per perdorim ne zyra ose prane shtreterve.

Me trup dhe baze metalike freskuesja Elektra do te siguroje qendrueshmeri gjate punes dhe ajer te fresket kudo qe ju nevojitet.


Nje game e gjere produktesh online ne iBuy.al – Qendra juaj e sigurte tregtare

 

SKU: freskuese-elektra-me-kater-flete Kategori: ,
Pesha2 g/kg
brands

Elektra

color

Gray

Fuqia

35watt, 50watt

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat