,

Furce dhembesh e bute per femije mbi 2 vjec

Sunstar

700L

FURCE DHEMBESH E BUTE PER FEMIJE

Furce dhembesh e bute per femije mbi 2 vjec.

Doreza e gjere siguron larje te qendrueshme dhe te lehte, ndersa koka kompakte lejon levizjen e lehte brenda gojes se femijeve.

Fije te buta te dizajnuara per heqjen efektive te pllakave dentare, por te buta per mishrat e dhembeve.

Te krijuara posacerisht per moshat 2-5 vjec, ato do t’i ndihmojne femijet te mesojne se si t’i lajne dhembet sic duhet, duke parandaluar shfaqjen e prishjes se dhembeve.

Rekomandohet te perdoret me pasten e dhembeve GUM Kids per rezultate me te mira.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al 

SKU: 7630019902557 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Sunstar

LLoji

Furce dhembesh

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat