,

Furce dhembesh pas kirurgjise orale Post Surgical

Sunstar

990L

FURCE DHEMBESH PAS KIRURGJISE ORALE

Furce dhembesh e bute e pershtatshme per tu perdorur pas kirurgjise orale.

Pas operacionit kirurgjikal oral eshte e rendesishme te mbani gojen te paster, vecanerisht per te ndihmuar ne sherimin e panderprere te plages.

Duke qene kaq e bute furca GUM Post kirurgjikale mund te perdoret rreth irritimeve dhe ulcerave te gojes dhe per te pastruar rrenjet e ekspozuara qe mund te kene ndjeshmeri.

Furca e dhembeve GUM Post-kirurgjikale eshte projektuar  ne menyre qe te mund te mbani te paster plagen gjate procesit te rikuperimit.

E bute, por shume efektive ne heqjen e pllakave dentare dhe mbetjeve ushqimore nga afer plages se sherimit dhe cdo qepjeje qe e mban plagen te mbyllur.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al

SKU: 0070942122511 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Sunstar

LLoji

Furce dhembesh

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat