,

Gira per ushtrime fizike


Gira per ushtrime fizike

Teper te lehta dhe praktike

Mund ti perdorni kudo

Vijne ne permasa te ndryshme : 1kg/2kg/3kg/4kg/5kg

600L1,800L

GIRA PER USHTRIME FIZIKE

Gira per ushtrime fizike me te cilat ju mund te sterviteni kudo : ne palester , ne natyre , ose edhe te ndiqni programe te ndryshme per humbje ne peshe ne ambientet e shtepise tuaj.

Ideale per te tonifikuar muskujt e kraheve , shpatullave , belit dhe vitheve.

Me nje dizajn praktik dhe te lehte , e bere nga materiali i gomes ofron mbeshtetje te sigurt , nuk reshket dhe eshte e qendrueshme gjate stervitjes tuaj.

Madhesi e vogel te cilen mund ta ruani kudo pasi zen shume pak vend dhe ju kursejne juve hapsiren.

Mund ti merrni me vete kudo kur ushtroheni jashte ambienteve te shtepise tuaj duke i mbajtur lehtesisht ne canten tuaj sportive.

Te pershtatshme per kardio , aerobi , ecje , vrap etj.

Vijne me permasa te ndryshme duke u bazuar te kilogramet ne varesi te nevojave dhe deshirave tuaja.

Girat jane ne permasa : 1kg / 2kg / 3kg / 4kg / 5kg.


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

SKU: Gira-per-ushtrime-fizike Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
Kapaciteti

1kg, 2kg, 3kg, 4kg, 5kg

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat