,

Hapese elektrike per tapat e shisheve

Te ndryshme

Hapese elektrike per tapat e shisheve

Pesha neto: 250g

Madhësia: 5 * 5 * 23 (cm) /2.1*2.1*9.1 (in)

1,600L

HAPESE ELEKTRIKE PER TAPAT E SHISHEVE

Hapes elektrik i tapave te shisheve te veres, pajisje praktike dhe e domosdoshme ne shtepi.

Me vetem nje veprim me buton e ben me te thjeshtë dhe te lehte hapjen e shishes së veres.

Fund kapaku i levizshem per pastrim te lehte. Mbulesa transparente e tapes per shikueshmeri me te lehte te heqjes se tapes.

Hap tapat e shisheve ne vetem disa sekonda. I perbere nga material ekologjik, eshte shume i sigurt ne perdorim dhe miqesor me ambientin.

Eshte shume praktike dhe me aplikim te gjere per cdo shishe me tape e cila duhet te hiqet me pajisje te posacme.

Gjithashtu  eshte nje dhurate e shkelqyer per miqte, e krijuar posaçërisht për kuzhinën e shtëpisë, barin dhe restorantin.

Karakteristika

Pesha neto: 250g

Madhësia: 5 * 5 * 23 (cm) /2.1*2.1*9.1 (in)

Ngjyra: e zezë mat

Materiali: ABS

SKU: Hapese-tapash-per-shishe-vere Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat