Derrase Kuzhine Druri – Baze Mbeshtetese per prerje

Te ndryshme

690L

DERRASE DRURI PER PRERJE

Derrase Kuzhine Druri – Baze mbeshtetese per prerje ushqimesh

Derrase kuzhine elegante, nje element i perditshem dhe nje aksesor i domosdoshem ne kuzhine. Forma dhe dizajni i tij nderthurin traditen me modernitetin, rehatine me elegancen. Ndjeni cilesine e drurit te qete dhe te qendrueshem ne duart tuaja. Ndihmoni siperfaqen e banakut tuaj te kete jeten me te gjate, gjithashtu eshte me teper higjenike te presesh perimet apo frutat ne nje tabele druri. Mbroni thikat tuaja dhe mbani sigurt ushqimin gjate pergatitjes se tij.

Baze mbeshtetese prerese per fruta, perime, mish ose si nje bord sherbimi per mengjes ose ne mbremje shoqeruar me nje gote vere.

Derrase druri kuzhine per prerje e permieve tuaja gjate pergatitjes se nje vakti te shijshem. Materiali i drurit eshte perfekt epr kete proces pune. Kuzhunieret profesional nuk e rekomandoje materialine plastikes per kete proces pune. Kjo per te vetmen arsye mbartjen e mikrobeve ne te ndersa druri i vret ato. 

 
Derrase kuzhine druri e cila i thith bakteriet e mbetura nga ushqimi pas pastrimit manual me uje te nxehte dhe detergjente. Bakteriet ne brendesi te drurit nuk mund te shumohen keshut qe ato vdesin. 
Blerje online me cmimet me ekonomike ne treg ne Ibuy.al
SKU: L354-DERRASE-KUZHINE Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Derrase Kuzhine

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat