, ,

Happy Shaking Bell – Loder per femije

Te ndryshme

1,500L

HAPPY SHAKING BELL – LODER PER FEMIJE 

Karuseli për krevat fëmijësh është dhurata më e mirë për foshnjën dhe prindërit e tij.

Happy shaking bell  është një karusel mekanik që nuk kërkon bateri.

Rotacioni do të shoqërohet nga një melodi e këndshme ne forme ninulle.

Kjo lodër e vogël interesante ka ngjyra te ndryshme për të tërhequr vëmendjen e fëmijës.

Me dizajn të përmirësuar qe mund ta vendosni gjithashtu ne makine apo karroce  adhurohet nga foshnjat kudo që ndodhen.

karusel per femije bli online ibuy al

Figura te shumta kafshesh e mbajnë fëmijën tuaj të interesuar, duke e inkurajuar atë të eksplorojë.

Modeli i bukur i dizajnit vizatimor,  interesant për beben.

Material jo toksik dhe e sigurt për lëkurën e foshnjës.

 

 

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat