, ,

Piano loder per femijet tuaj – Electronic Organo

J D L

  • Piano loder per femije 2+ vjec.
  • Punon me bateri.
  • Ka muzike dhe butona me drita.

1,490L

PIANO LODER PER FEMIJET TUAJ – ELECTRONIC ORGANO

Dhurata ideale per te gezuar vogelushet tuaj!

Nje loder ne forme pianoje me butona ne forme zemrash, lule dhe yjesh.piano loder per femije bli online ibuy al

Nje dhurate perfekte per te nxitur dashurine ndaj muzikes dhe zhvillimin e ndjenjes se ritmit tek femijet

Funksionon me bateri dhe mund te perdoret per femije nga mosha 2 vjec.

Loder interaktive per femijet dhe prinderit. Krijojini vogelusheve tuaj nje femijeri te lumtur.

 


Bli lire dhe mire ne iBuy.al!

 

 

brands

J D L

color

Blue

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat