,

iXpand Mini Flash Drive – Mini USB iXpand per iPhone

Sandisk

2,690L3,290L

IXPAND MINI FLASH DRIVE – MINI USB IXPAND PER IPHONE

Projektuar për iPhone, flash drive iXpand Mini ofron një mënyrë të thjeshtë për të liruar hapësirë ​​në iPhone tuaj.

Kjo USB kopjon automatikisht fotot tuaja dhe ju lejon ti shikoni ato me format me te medh ne PC.

Flash-i  ka një lidhës fleksibël që punon me shumicën e rasteve dhe një lidhës USB 3.0 për t’u lidhur me kompjuterë PC ose Mac në mënyrë që të mund të lëvizni lehtë përmbajtjen tuaj.

IXpand Mini flash drive gjithashtu përfshin softuer kriptimi që ju lejon të mbroni skedarët me fjalëkalim, kështu që të mund të ndani përmbajtjen tuaj duke mbajtur skedarë konfidencialë të sigurt në të gjitha pajisjet tuaja.

Mini Flash Drive iXpand ofron një mënyrë të shpejtë dhe të lehtë për të liruar hapësirë ​​në iPhone tuaj kështu që të jeni gjithmonë gati të kapni më shumë kujtime.

Produktet SanDisk prodhohen sipas standardeve më të larta dhe testohen me rigorozitet. Ju mund t’i besoni cilësisë, performancës dhe besueshmërisë së shkëlqyeshme të çdo produkti SanDisk.

SKU: Mini-USB-iXoand-per-iPhone Kategori: ,
Pesha1 g/kg
brands

Sandisk

Memorja

32GB, 64Gb

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat