,

Jastek ortopedik Angel Sleeper


2,390L

JASTEK ORTOPEDIK ANGEL SLEEPER

Jastek me shkumë Premium Memory 100%

I projektuar për personat qe flene ne pozicion anësore dhe të pasem.  Ndihmon në korrigjimin e qëndrimit të gjumit në të dy pozicionet, ndërsa promovon shtrirjen e duhur të shtyllës kurrizore.

Mbulesë e dizenjuar me material shume cilesor  për të zvogëluar aromat dhe bakteret.

Mbulesa ka permasa standarde  20 “x 15” x 5 “.

Prerja unike anësore ju lejon të mbështesni krahun tuaj rehat gjatë kohës që flini.

I pershtatshem si per femra dhe per meshkuj, te te gjitha moshave.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: Jastek Memory | Copper Fit Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat