Jastek portativ me masazh relaksues | Bli Online


 • Praktik per t’u levizur lehtesisht
 • Funksion i integruar i parandalimit te ngrohjes
 • Ndihmon ne dhimbjet e trupit dhe presionin e gjakut
 • Fiket automatikisht pas cdo 15 min
 • Cilesi e larte
 • Mund ta merrni kudo me vete
 • Funksionon me ngrohje dhe rrotullime
 • Material : Lekure
 • Tensioni : 12 V
 • Fuqia:20W

1,890L

JASTEK PORTATIV ME MASAZH

Me funksionin e tij perforcues te ngrohjes, jasteku masazhues portativ pershtatet me fizikun dhe nevojat qe ka trupi juaj duke personalizuar keshtu pervojen tuaj te masazhimit. Fale nujeve masazhuese dhe rrotullimet ne drejtime te kunderta me funksion opsional ky jastek ndihmon ne presionin dhe qarkullimin e gjakut duke lehtesuar trupin tuaj ne menyre efektive.

JASTEK PER MASAZH PORTATIV ME KUALITET SHUME CILESOR

Jastekun per masazh portativ mund ta perdorni per qafen, shpatullen dhe te gjithe pjesen e prapme te kembeve ne momentin qe qendroni ulur.

Jastekun fale ndertimit te tij shume praktik edhe komod mund ta merrni me vete sa here e deshironi dhe e keni te nevojshme ne zyre apo ne makine gjate udhetimeve tuaja ku edhe prania e lodhjes eshte me e madhe. Ai siguron qe te gjitha pjeset e trupit duke u kombinuar ngrohja me masazhin te marrin te gjithe trajtimin e domosdoshem.

Masazhuesi ka nje efekt shume te larte te ngrohjes duke ju bere qe te mos i ndjeni me temperaturet e uleta dhe ne te njejten kohe te sheroni trupin tuaj nga sikletet e mundshme.

Jastek masazhues  me ngrohje 

Jasteku per masazh jep nxehtesi per shpinen, barkun, gjoksin ose cfaredo pjese te trupit tuaj qe ka nevoje per ngrohtesi.

Ai lehteson cdo dhimbje te trupit tuaj fale metodave te shpejta dhe efikase.
Ngrohtesia qe fal ky masazhues lehteson  parehatite e trupit, ngurtesite, dhimbjet, ndjeshmerite si dhe lirimin e muskujve pas aktivitetit fizik.

JASTEK PORTATIV | BLI ONLINE

 

 • Praktik per t’u levizur lehtesisht
 • Funksion i integruar i parandalimit te ngrohjes
 • Ndihmon ne dhimbjet e trupit dhe presionin e gjakutjastek-per-masazh-portativ-ne-shitje-online
 • Fiket automatikisht pas cdo 15 min
 • Cilesi e larte
 • Mund ta merrni kudo me vete
 • Funksionon me ngrohje dhe rrotullime
 • Material : Lekure
 • Tensioni : 12 V
 • Fuqia:20W

FUNKSIONIMI I MASAZHUESIT

 • Shtypni nje here per te ndezur jastekun per masazh dhe nxehtesine
 • Shtypni dy here per te bere nyjet e masazhit te nderrohen
 • Shtypni tre here per te fikur nxehtesine
 • Shtypni kater here per te fikur masazhin
Kategori:
Pesha0.2 g/kg
LLoji

JASTEK PER MASAZH

color

Red and Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat