Masazhues per Kembet – Multifunction Footbath – Foot Massage

Te ndryshme

3,790L

MASAZHUES PER KEMBET

Masazhues per Kembet | Foot Massage

Pajisje per masazhimin e kembeve te lodhura. Temperature e rregullueshme dhe mund te perdoret 10 deri ne 60 minuta per t’u relaksuar sic ju deshironi ne komfortin e shtepise. E madhe mjaftueshme dhe shume e thjeshte ne perdorim.Pajisje e cila i ofron kembeve tuaj kujdesin per te cilin ato kane nevoje. Shpesh here kembet tona jane pjesa e trupit e lene me shume pas dore. Por ne to gjenden 72000 nerva te sistemit tone. Kembet duhet te marrin kujdesin qe meritojne me kete pajisje te mrekullueshme relaksuese. Masazh intesiv, banje e ngrohte ose aromaterapi relaksuese. Gjithcka ne nje produkt te vetem dhe mbi te gjitha ne komoditetin e shtepise suaj.

Nje banje  e ngrohte per kembet tuaja dhe per te luftuar lodhjen pas nje dite te ngarkuar. Ju mund te shtoni vaj esencial per aromaterapine dhe me pas thjeshte relaksoheni dhe shijoni masazhin e ngrohte te kembeve.

Masazhon lehtesisht pjesen e siperme te kembeve me uje te rrjedhshem te ngrohte dhe nderkohe ne pjesen e poshtme sigurohet masazhi rigjenerues per thembrat tuaja. Kombinim i mrekullueshem per te permiresuar gjendjen e pergjithshme trupore.

Cilesimet Kryesore | Foot Massage 
-Nxehje automatike
-Flluska
-Parandalon artritin reumatoid
-Masazh per kembet
-Zhduk lodhjen
Specifikat 
Model: TD001FB-1
Tensioni: 110-240V
Frekuenca: 50Hz-60Hz
Kapaciteti i Ujit: 3 litra
Fuqia: 300W

Produkte te ndryshme ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!

SKU: masazhues-per-kembet Kategori:
Pesha0.3 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Masazhues

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat