,

Hair Trimmer Gemei | Makine qethje Profesionale

gemei

1,190L

MAKINE QETHJE PROFESIONALE GEMEI GM-6128

Makine Qethje Profesionale Gemei | Hair Trimmer

Makine qethje profesionale me 3 shpejtesi te ndryshme per largimin e qimeve nga lekura juaj. Ndertuar me tehe te qendrueshem dhe precize celiku. Pas perdorimit mund te cmontohet per pastrim. Bateri e integruar per t’jua bere me te lehte perdorimin e saj. Baze e perkryer karikimi per te mundesuar funksionimin e saj dhe gjate udhetimeve tuaja ne raste te nevojshme. Koka te ndryshme per te rregulluar gjatesine e flokeve sipas deshires. Hair Trimmer fale te cilit mund te arrini cdo gjatesi mjekre, trajtoni floket e padeshiruar.

Permiresoni konturet, krijoni linja dhe skaje te sakta me kokat e saj. Tehe qe vete mprihen. Koha e perdorimit te tyre nuk ndikon ne zbehjen e funksionimit te tyre. Motorri profesional siguron fuqi te konsiderueshme pa prodhuar nxehtesi dhe zhurme shtese, ju ofron pervoje te rehatshme.

Specifikat | Hair Trimmer

Tensioni: 220-24V, 50/60Hz
Fuqia: 3W
USB Charger
4 Kreher me permasa 3,6,9 dhe 12mm.
Koke celiku e mprehte 40mm
Koha e karikimit 8 ore
Koha e punes pas nje karikimi e plote 55 minuta
Drite LED
E pershtatshme per te gjitha llojet e flokeve.
Bli online ne Ibuy.al | Gjithcka qe ju duhet!
SKU: L394-GM-6128 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

gemei

LLoji

Makine Qethje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat