, ,

Kabllo Adaptor Wiwu Lightning ne HDMi | Full HD

Wiwu

2,890L

ADAPTOR WIWU LIGHTNING NE HDMI 2M

Kabllo Adaptor Wiwu Lightning ne HDMi | Full HD

Adaptor HDMi WiWU me gjatesi 2 metra. Prodhuar nga material rezistente te aliazh alumini, fije najlon te endura dhe berthame me fije bakri per performance me te mire dhe qendrueshmeri.
Mund te transmetoni audio dhe video nga telefoni juaj ne pajisjet me porte HDMi. Koka e tij eshte e durueshme ndaj oksidimit, deformimit dhe perdorimit afatgjate.
Eshte nje adaptor i pershtatshem me te gjitha pajisjet me porte Lightning dhe HDMi.
Produkte te shumellojshme ne Ibuy.al |Dyqani juaj online!
SKU: fishe0adaptor-wiwu Kategori: , ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Wiwu

LLoji

Fisha

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat