,

Kamer dixhitale HD C400 – High Precision Glass Lens

Te ndryshme

Kamer dixhitale HD

Lente xhami me precizion te larte

Me mikrofon te integruar

1,200L

KAMER DIXHITALE HD – HIGH PRECISION

Cilesi e larte me pamje elegante. Ka te integruar ne trupin e tij nje mikrofon per bseda, mail video apo dhe trasmetime live apo komunikim te drejtperdrejte.

Imazh i qarte me kualitet te larte dhe ngjyra të vërteta. Ka fokus automatik dhe ndjekjen inteligjente per fokusim me te mire.

Materiali: ABS cilesor rezistent ndaj renieve.

Me dizajn praktik te permiresuar, kursen gjithashtu energjine dhe eshte i mbrojtur nga mbinxehja.

Suporton usb 2.0 dhe eshte kompakt me usb 1.1.

SKU: Kamer dixhitale HD C400 Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat