,

Webcam Xiaomi W77 1080P me mikrofon

Xiaomi

Kamer Webi Xiaomi W77

Me kualitet HD 1080p

Fokus manual dhe automatik

3,500L

WEBCAM XIAOMI W77 1080P ME MIKROFON

Kamer webi Xiaomi – 1080P

Nese ju duhet te merrni pjese ne pune ne distance ne Zoom, Skype ose Google Meet sidomos ne situaten aktuale globale të epidemisë, atehere kjo kamere webi eshte zgjidhja e duhur.

Fale korrigjimit automatik te dritës dhe teknologjisë HDR, kamera e kompjuterit rregullon automatikisht ngjyrën dhe shkelqimin per ndriçimin natyral, kështu që gjithmonë do të dukeni më së miri.

Mund te perdoret ne shume programe dhe sisteme, ju ndihmon te kryeni , bisedë video, mësim në distancë dhe transmetim të drejtpërdrejtë.

Me kualitet HD 1080p ju jep nje pamje me transparente te ekranit dhe me te qarte.

Funksionon ne modalitetin USB me pajisjet Video (UVC).

Ka te integruar çip super te madh fotosensitiv  1080P piksele video dhe ka kend te gjere pamje me ngjyrat me autentike për ju.

Mbeshtet fokusin automatik ose manual per qartesi te pamjes larg dhe afër. Mikrofon i integruar i cili nuk ka nevoje per instalime elektrike të ndara.

Mikrofoni stereo i integruar kap zërin tuaj edhe në ambient të zhurmshëm me reduktimin automatik te zhurmes.

Specifika – Kamer Webi

  • Modeli: Xiaomi Vidlok W77
  • Ngjyra: E zezë
  • Rezolucioni i videos (Pixel) 1080p
  • Rezolucioni i sensorit (MP) 2MP
  • Rezolucioni i Imazhit (Pixel) 1080p
  • Sistem operativ i mbështetur Windows 7, 8, 10, Mac OS 10.6, Linux2.6.24, Chrome OS V29.0.154.70,
  • Android 5.0 ose më i ri.
SKU: Webcam-Xiaomi-W77 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Xiaomi

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat