Kapsula nga vaj i farave te zeza- Shiffa home


 

  • Ndikon pozitivisht ne shendetin mendor ,
  • Lehtesimin e semundjeve si autizem dhe alzhaimer.
  • Ndihmon ne shendetin e zemes duke ushqyer enet e gjakut
  • Rrit energjine e trupit.
  • Ndikon ne shtimin e oreksit dhe forcimin e metabolizmit.

 

Paketimi permban 100 kapsula

1,490L

KAPSULA NGA VAJ I FARAVE TE ZEZA

Vaji i fares se zeze permban vitamina dhe minerale si acide yndyrore omega, selen dhe zink dhe gjithashtu eshte i njohur per vetite e tij anti-inflamatore dhe antioksidante. 

Ndikon pozitivisht ne shendetin mendor , ne lehtesimin e semundjeve si autizem dhe alzhaimer.

Fale perberesve ndihmon ne shendetin e zemes duke ushqyer enet e gjakut dhe rrit energjine e trupit.

Ndikon ne shtimin e oreksit dhe forcimin e metabolizmit.

Keshillohet te kosumohet 2 here ne dite pas buke.

 

SKU: b2201368 Kategori:
Pesha0.1 g/kg

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat