,

Vaj i farave te kungullit- Shiffa home


  • Ndihmon ne rigjenerimin e qelizave dhe ndihmojne shtimin e tyre.
  • Forcojne sistemin imunitar dhe sistemin muskulor.
  • Ideal per sistemin nervor duke forcuar kujtesen dhe clirimin e stresit.

1,990L

Vaj i fares se kungullit ka nje larmishmeri perberesish efektiv  omega-6 dhe omega-9, hekur, zink, minerale, vaj fara kungulli, vitamine E (veçanerisht gama- Tokoferol) ) dhe gjithashtu vitamina A dhe B dhe fitosterole.

Ndihmon ne rigjenerimin e qelizave dhe ndihmojne shtimin e tyre.

Forcojne sistemin imunitar dhe sistemin muskulor.

Ideal per sistemin nervor duke forcuar kujtesen dhe clirimin e stresit.

Kushtet e ruajtjes : Mbroni nga nxehtesia, drita dhe lageshtia. Mbajeni larg femijeve.

 

SKU: b2201367 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat