,

Karikues Apple – Adapter Charger 60W


5,000L

KARIKUES APPLE – ADAPTER CHARGER 60W

Karikues i pershtatshem per MacBook dhe MacBook Pro 13-inch.

Përmban lidhës magnetik DC që siguron që kablli juaj i energjisë të shkëputet nëse ka tendosje  dhe ndihmon në parandalimin e  dobësimit të kabllove me kalimin e kohës.

Përveç kësaj, DC magnetik ndihmon në drejtimin e prizës në sistem për një lidhje të shpejtë dhe të sigurt.

Kur lidhja është e sigurt, një drite LED i vendosur në krye të karikuesit DC do të ndizet.

Adaptori ka një dizajn që lejon kabllon DC të mbështillet rregullisht rreth vetes për ruajtje të lehtë të kabllit.

Ky adaptor i rrymës rimbush baterinë e polimerit litium ndërsa sistemi është i fikur, i ndezur ose në modalitetin e fjetjes.

Ai gjithashtu fuqizon sistemin nëse vendosni të funksiononi pa bateri.

Me fuqi 60watt. I pajtueshëm me MacBook dhe MacBook Pro 13 inch.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

 

SKU: 60w-mag-safe-power-adapter Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat