,

Karikues i jashtem – REMAX Janshon Quick Power Bank


Kpaciteti: 10000 mAh

2 Ngjyra: E zeze / E bardhe

1,590L

Karikues i jashtem – REMAX Janshon RPP153

Karikues i jashtem – REMAX Janshon Quick Power Bank

  • Rimbush shpejt telefonin dhe paisjet e ndryshme pa nevojen e nje prize me korent
  • Mbron baterine nga rreziqet dhe demtimi gjate rimbushjes se paisjes
  • I vogel dhe praktik, iu lejon ta merrni kudo me vete
  • Ndertuar nga material rezistent ndaj konsumit dhe nxehtesise
  • Shpejtesi maksimale e rimbushjes
  • Kapaciteti: 10000 mAh
  •  Pershtatur per te gjitha llojet e telefonave dhe paisjeve qe disponojne fishen perkatese
  • I sigurt nga mbingarkesa, mbinxehja, qarku i shkurter, tensioni i larte etj
  • Ideal per udhetime te gjata, sidomos ato me linja ajrore
SKU: karikues i jashtem-remax-janshon-RPP153 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat