, ,

Karikues i shpejte 4ne1 15W


2,890L

KARIKUES I SHPEJTE 4NE1 15w

Ngarkon telefonin tuaj  dhe iWatch njëkohësisht.

Dizajni i fortë magnetik i cili mundeson qe te jete i qendrueshem. 

Në pjesën e poshtme ka vrima të shpërndarjes së nxehtësisë dhe baze kundër rrëshqitjes, praktike dhe efikase.

Bëni karikimin më të qëndrueshëm dhe më të shpejtë.

Siguron kontroll të temperaturës, mbrojtje nga mbingarkesa dhe mbitensioni, duke karikuar pajisjet tuaja të sigurta.

Porta e karikimit kursen hapësirën tuaj në tryezën tuaj. 

SKU: Karikues i shpejte 4ne1 Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat