, ,

Karikues i shpejte Baseus – Speed Mini Quick Charger 18W

Baseus

2,900L

KARIKUES I SHPEJTE BASEUS – SPEED MINI QUICK CHARGER 18W

Ka mbrojtje te shumefishte nga mbingarkesa, nxehja dhe mbitensioni.

Eshte rezistent ndaj temperatures se larte,  i sigurt dhe i besueshem.

Suporton tensionin universal te punes qe perdoret gjeresisht 100-240V.

Specifikime

  • Hyrja: 100-240V
  • Dalja e tipit C: DC 5V / 3A, 9V / 2A, 12V / 1.5A Maks
  • Madhesia: 50x43x26 mm
  • Pesha: 50g
  • I pershtatshem per iPhone 11/11 Pro / 11 Pro Max
  • iPhone XS / XS Max / X / XR
  • Pajisje te tjera iPhone iPad Samsung Huawei etj

Bli online dhe sigurt vetem ne iBuy.al

SKU: karikues-baseus-mini-quick-charger Kategori: , ,
Pesha1 g/kg
brands

Baseus

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat