, ,

Karikues i shpejte wireless Baseus – Quick charger

Baseus

1,200L

KARIKUES I SHPEJTE WIRELESS BASEUS – QUICK CHARGER 

Karikues i shpejte i markes Baseus, per te zgjidhur njehere  e mire problemin tuaj me baterine.

Bere nga material PC me cilesi te larte dhe ABS, rezistent ndaj zjarrit, rezistent ndaj temperatures dhe mbingarkeses.

Perfekte per udhetime, pasi karikuesi eshte kompakt, i lehte dhe praktik per ta marre kudo me vete.

Teknologji Quick Charge 3.0 ju mundeson performance te shpejte dhe te qendrueshme te karikimit.

Ka nje cip inteligjent i cili njeh pajisjen elektronike dhe maksimizon efikasitetin e karikimit.

Specifikime

  • Marka: Baseus
  • Materiali: ABS + PC
  • Porta: USB (QC 3.0)
  • Diapazoni i tensionit: 100 – 240V
  • Hyrja: 100-240V-50 / 60Hz 0,8A maks
  • Dalja: 3.6V-8V / 3A, 12V / 2A
  • Fuqia: 24W maks
  • Madhesia: 9 x 3,9 x 3,8 cm
  • Pesha: 80 g

Bli online dhe sigurt vetem ne iBuy.al

SKU: baseus-quick-charger Kategori: , ,
Pesha1 g/kg
brands

Baseus

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat