, ,

Karikues magnetik Apple magsafe charger

Apple

4,900L

KARIKUES MAGNETIK APPLE MAGSAFE CHARGER

Karikues magnetik Apple Magsafe charger, i cili mund te lidhet me fishe USB-C 20 W.

Magnetet e perafruar ne menyre perfekte lidhen me iPhone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 12 dhe iPhone 12 Pro dhe ofrojne karikim me te shpejte me vale deri ne 15 W.

Karikueset MagSafe mund te karikojne gjithashtu AirPods dhe modele te tjera iPhone qe suportojne  karikimin me vale.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al 

Pesha0.3 g/kg
LLoji

Karikues

color

E bardhe

brands

Apple

Fuqia

20w

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat