, ,

MagSafe 2 – Power Adapter 85W

Apple

5,500L

MAGSAFE 2 – POWER ADAPTER 85W

Përshtatësi i rrymës Apple MagSafe 2 85W për MacBook

Karikuesi  MagSafe 2 Adapter Power me 85 Watt, është i pajisur me një lidhës magnetik që në mënyrë të sigurt shkëput kordonin gjatë shkëputjes pa dashje.

Kjo rrit jetën e fishes dhe parandalon konsumimin.

Ekziston gjithashtu një tregues LED për të treguar nëse pajisja po karikohet ose është karikuar plotesisht.

Kabllo eshte mjaftueshem i gjatë që mund të mbështillet lehtësisht rreth adaptorit.

Eshtë i lehtë për tu ruajtur dhe përshtatur për shtëpinë.

Kablli ju lejon të karikoni baterinë, si dhe të furnizoni pajisjen pa bateri.

Parametrat:

Fuqia e daljes:
85 vat

I pershtatshemper:
MacBook Pro

Përmasat:
78 x 28 x 78 mm

Pesha:
326g

Mbrojtje nga qarku i shkurtër.

Mbrojtje  nga mbinxehja.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: MagSafe Power Adapter 85w Kategori: , ,
brands

Apple

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat