Karikues me WiFi 3 ne 1 – Moxom Wireless Charger

Moxom

2,990L

KARIKUES ME WiFi 3 NE 1 – MOXOM WIRELESS CHARGER

Karikuesi me WiFi eshte nje nga risite me te reja per karikimin e telefonave, orave elektronike apo kufjet me bluetooth.

Eshte nje karikues qe do ju kurseje kohe dhe mbi te gjitha ju mund te karikoni me shume se nje artikull me te.

Funksionon me ane te Wifit qe keni ne shtepi, keshtu ju do kurseni energji dhe karikimi i telefonit apo kufjeve tuaj do jete me i lehte.

Nje lehtesi tjeter qe ju ofron ky karikues eshte se ju mund te karikoni telefonin tuaj ne cdo vend qe ka internet, pra eshte nje pajisje qe mund ta mbani gjate gjithe kohes me vete.

Karikuesi funksionon pa kabull. Ju nuk do keni nevoje me te shqetesoheni per karikueset me kabull qe prishen apo keputen shpejt.

Moxom wireless charger eshte nje karikues cilesor dhe qe reziston gjate.

I pershtatet cdo lloj telefoni, ore elektronike apo kufjeve me bluetooth.

Karakteristikat

I përshtatshëm për iphone, android

Karikon shpejt

Vjen ne ngjyre te bardhe

Prodhim maksimal prej 10 w

Karikues për telefonin, orën dhe kufje TWS

 

 

 

 

 

 

SKU: Karikues me WiFi 3 ne 1 - Moxom Wireless Charger Kategori:
brands

Moxom

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat