,

Karikues per makine C21 Car MP3 Player RGB Lighting

Te ndryshme

900L

KARIKUES PER MAKINE C21 MP3 PLAYER

Karikues per makine me dy porta Usb C21 Mp3 Player.

Ky karikues makine shumefunksional, ka funksion Bluetooth dhe mund te lidhet me celularin tuaj per te luajtur cdo muzike qe ju pelqen.

Dizajn i dyfishte porte USB per karikim te shpejte te dy telefonave inteligjent njekohesisht. Moduli i integruar i dekodimit me performance te larte per transmetim pa humbje.

Specifika:

  • Tensioni i punës: 12-24V
  • Dalja USB : 5V 3.1A/1A
  • Formati i luajtjes: MP3 WAV
  • Versioni i Bluetooth: 5.0
  • Distanca e transmetimit Bluetooth: 5 metra
  • Frekuenca FM: 87.5-108.0MHZ

Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al 

SKU: i-123452 Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

MP3 dhe Karikues per makine

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat