, ,

Karikues per makine me dy porta Awei C825

Awei

1,100L

KARIKUES PER MAKINE ME DY PORTA AWEI C825

Mbeshtet karikimin e telefonave Apple dhe Android ne te njejten kohe.

Fuqi e larte dhe karikimi i shpejte. Karikues i shpejte per ne makine, me dy hyrje portash USB.

Dizajn shume praktik dhe komod per ta marre kurdohere qe ju nevojitet nje karikues portabel.

Dhe jo vetem kaq, ju mund te karikoni dy pajisje njekohesisht me kete pajisje.

Material anti-korrozioni, rezistent ndaj temperatures se larte.

Specifikat :

-Modeli: c-826

-Dy porta USB

-Marka: Awei

-Dalja: dc5v-2.4a

-Materiali: PC


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

Pesha0.3 g/kg
LLoji

Karikues makine

brands

Awei

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat