, ,

Karikues Universal Per Ne Makine Baseus S – 13

Baseus

2,000L

KARIKUES UNIVERSAL PER NE MAKINE BASEUS S – 13

Karikuesi i makines Baseus eshte nje karikues pa tela i cili perdor induksionin magnetik per te transmetuar energji.

Kjo pajisje eshte krijuar enkas per te kursyer kohen tuaj. Ju thjesht e lidhni telefonin tuaj me pajisjen me ane te bluetooth dhe ajo do karikohet.

Duke karikuar telefonin ne kete menyre ju nuk do keni me nevoje per karikuese me tela qe perthyhen apo qe ngaterrohen vazhdimisht.

Ju mund ta merrni karikuesen kudo me vete dhe nuk do zere shume vend ne makinen tuaj.

Eshte shume e pershtatshme per ata persona qe perdorin makinen per udhetime te gjata pasi ju do ta keni telefonin gjithmone te karikuar.

Karakteristikat

Tensioni i hyrjes: DC12 / 24V

 Dalja USB1: 4.5V / 5A, 5V / 4.5A, 9V / 3A, 12V / 2.4A

Dalja e tipit C: 4.5V / 5A, 5V / 4.5A, 9V / 3A, 12V / 2.4A

Dalja USB2: 5V / 1.5A

Fuqia totale e daljes: 36W (maksimumi)

Frekuenca e transmetimit: 87.5-108.0MHz

Distanca e transmetimit FM: <5m

Versioni Bluetooth: Bluetooth 5.0

Distanca me Bluetooth: deri ne 10m

Kapaciteti i diskut / kartës TF: 32G

Formati i audios: MP3 / WAV / FLAC / APE / WMA

Universale

SKU: Karikues Universal Per Ne Makine Baseus S - 13 Kategori: , ,
brands

Baseus

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat