, , ,

Wireless Charger Carkit – Karikues makine W4

Gjendje:

10 ne stok


2,200L

10 ne stok

WIRELESS CHARGER CARKIT – KARIKUES MAKINE W4

Model shume funksional jo vetem karikues per telefonin tuaj, por Mp3 Player, mbajtes telefoni.

Me dy porta hyrese Usb. Pershtatet me te gjitha llojet e makinave.

Karikoni telefonin tuaj pa fisha dhe kabuj te ngaterrueshem.

Karikim i shpejtë 10W i përshtatshëm për shumicën e telefonave.

Projektuar me nje dizajn te  qëndrueshem, në mënyrë qe telefoni te jete i sigurte dhe mos rreshqase.

Mbajtes universal me material silikoni antirreshqitje. Shkarkoni kenget tuaja te preferuar, vendoseni Usb tuaj ne kete pajisje dhe degjoni muzike per ore te tera.

Pervecse do degjoni kenget e preferuara do mundeni dhe te karikoni smartphonen tuaj gjithashtu.

Diapazoni i frekuencës për transmetuesin Bluetooth FM: 87.5-108.0MHZ

Anulimi  dhe kontrolli i zhurmës (CVC) DSP, me teknologji te përpunimit të sinjalit.

Ekran i baterise dhe tensionit, ekran i madh i logos Bluetooth, ekran i kuq i frekuencës FM

Diapazoni i plotë i frekuencës radio FM nga 87.5 në 108.0MHz, më i gjerë se sa transmetuesit e zakonshëm FM (88.1 ~ 107.9 MHz).

Mbështet Bluetooth / USB Flash disk / kartë TF (MP3 / WMA) / Aux.

Specifika

Input: 12-24V

Output: 5V / 2.1A

Format muzike: MP3 WMA

Suporton usb: 32 GB

Distanca transmetimit:  5metra


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat