, ,

Karikues Wireless dhe mbajtese telefoni per makine | PiBlue

PiBlue

2,900 L

Karikues Wireless dhe mbajtese telefoni | PiBlue UP13

Karikues Wireless dhe mbajtese telefoni per makine | PiBlue

Cilesimet Kryesore |
Marka  | PiBlue
Modeli | UP13
Materiali | PC, metal
Me 2 porta dalese USB
USB 1 | 5V / 2.1V
USB 2 | 5V / 2.4V
Karikues me bluetooth
Mund te lidhet me dy pajisje njekohesisht.

 

SKU: karikues-telefoni-piblue-up13 Kategori: , ,
Pesha 0.1 kg
brands

PiBlue

LLoji

Karikues me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat