Karikues Wireless per Apple Watch Baseus Yo Yo me Kabell 1m

Baseus

2,290L

Karikues Wireless per Apple Watch Baseus Yo Yo

Karikues Wireless per Apple Watch Baseus Yo Yo

Cilesimet Kryesore | 
 
Material Premium
Karikim i shpejte me fuqi ne dalje 2.5W.
Dimensione kompakte, mund ta mbani kudo me vete. 
Me teknologji te avancuar per mbrojtje nga qarku i shkurter, mbinxehja.
E sigurte ne perdorim. 
Suporton pajisje Apple Watch Gjenerata 1-4 versioni 5.2 dhe meposhte.
 
Specifikimet  | 
 
Marka | Baseus
Modeli | WXYYQIW03-02
Materiali | Aliazh alumini, PC, Silikon, TPE
Fuqia | 2W MAX
Dimensionet | 72*72.2*20.4mm
Pesha | 30.8g
SKU: baseus-yo-yo-wireless-charger Kategori:
Pesha0.1 g/kg
brands

Baseus

LLoji

Karikues Ore

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat