Karrige plastike per femije me figura te animuara

Te ndryshme

1,590L

KARRIGE PLASTIKE PER FEMIJE

Karrige plastike rezistente per femije ne ngjyra dhe dizenjo te ndryshme.

Me mbeshtetese te forte dhe te qendrueshme ne ulje, siguron qe vogelushi juaj te kete qendrimin e duhur ulur dhe te jete i relaksuar gjate gjithe kohes.

Bere nga plastike me cilesi te larte dhe te qendrueshme dhe ulese te bute, per qendrim sa me te rehatshem.

Kembet e karriges jane te forta per qendrueshmeri me te mire.

Kjo karrige eshte e pershtatshme per femije deri ne tre vjec, me kapacitet peshe deri ne 20 kg.

Ulesja e rrumbullaket me sfungjer te bute leshon tinguj te gezueshem sa here qe femija ulet ne karrige.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: Q-195896 Kategori:
Pesha1 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Blue, Green, Pink, Yellow

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat