,

Karrige portative per femije me dizajne te ndryshme

Te ndryshme

  • Karrige portative per femije nga mosha 3 deri ne 8 vjec
  • E palosshme dhe transportohet lehtesisht
  • Teper e lehte dhe praktike
  • Material poliester

1,890L3,490L

KARRIGE PER FEMIJE ME PERSONAZHET E DISNEY

Karrige portative per femije nga mosha 3 deri ne 8 vjec me dizajne te ndryshme te personazheve te tyre me te dashur te disney.

Kjo karrige eshte teper komode dhe ofron ndjesi rehatie per shkak te lartesise se vogel qe ka.

Femijet tuaj mund te shijojne leximin , mund te shikojne filma ose te luajn lojra.

KARRIGE E PALOSSHME PER FEMIJEKarrige e palosshme

Kjo karrige eshte e lehte dhe e qendrueshme , ofron siguri per femijen tuaj dhe gjithashtu eshte teper terheqese per ta pasi ka printe teper interesante.

Teper e pershtatshme per tu mbajtur ne dhomen e femijes tuaj ose edhe ne dhomen e ndenjes , ka nje madhesi te vogel keshtu qe nuk ze shume vend dhe mund ta transportoni lehtesisht.

Vjen me pjesen e jastekut i bere me material poliester te cilesise se larte.


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

Pesha3 g/kg
Gjendja

1 cope, 2 cope

brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat