Tavoline dhe karrige studimi per femije

Te ndryshme

  • Tavoline dhe karrige studimi
  • Set per vajza te vogla me moshe mbi 3 vjec
  • Teper praktike dhe transportohet lehtesisht
  • Me dizajn unik , terheqese per femijet

4,490L

TAVOLINE DHE KARRIGE STUDIMI

Seti me tavoline dhe karrige per femije i pershtatshem per studime , perfekt per te ngjyruar ose per te luajtur lojra te ndryshme.

Seti vjen me nje dizajn me personazhe te disney si frozen i cili e ben me terheqes dhe argetues per femijen tuaj.

Teper i pershtatshem per vajzat tuaja te vogla duke filluar nga mosha 3 vjecare.

Ky set eshte i krijuar nga materiale te cilesise se larte dhe eshte rezistent ndaj pluhurit dhe gervishtjes, ofron qendrueshmeri .

Teper praktik dhe dhe me nje madhesi te vogel , mund te transportoht lehtesisht.


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

 

SKU: Q-215108 Kategori: Etiketa: ,
Pesha5 g/kg
brands

Te ndryshme

color

White & Blue

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat