, ,

Kasetofon makine me ekran – SOUJUN – Bli Online

Zappin

  • Kasetofon makine Soujun.
  • Perputhet me shumicen e makinave.
  • Nuk mbeshtet vendosjen e kasetave apo disqeve.
  • Degjoni Radio FM.

4,390L

KASETOFON MAKINE SOUJUN ME EKRAN

Kasetofon per makinen i cili mundeson muziken cilesore ne makine tuaj.

Paisja pasqyron qartesi te paster te detajeve te zerit pa i deformuar ato.

Kasetofoni ka nje bas te plote i cili e rrit cilesine e zerit, qartesine e instrumenteve dhe detajeve te pasura.

Tashme me kete paisje ju do te keni mundesi te regjistroni video me kujtimet tuaja ne makine duke pasur muziken me cilesore ne sfond.

MP3 Player do t’ju beje qe udhetimet tuaja ne makine te jene me te bukurat edhe me relaksuese se asnjehere me pare.

Produkti mundeson edhe degjimin ne Radio FM.

Mjafton ta lidhni kasetofonin me ane te USB me celularin tuaj per te degjuar playlisten tuaj te preferuar.

Mundesoni atmosferen qe meritoni ne udhetimet me makine me kasetofonin Soujun.

KASETOFON MAKINE SUOJUN Kasetofon SUOJUN bli online iBuy al radio mp3 player 1

Me ekran LCD.

Ekrani eshte i perbere nga drita LED.

Hyrjet ne kasetofon behen nepermjet USB, Karte SD, dalje AUX dhe radio.

Nuk pranon disqe edhe kaseta.

Pershtatet me shumicen e markave te makinave.

 

 

 

 


Produkte Online ne iBuy.al – Transport ne te gjithe Shqiperine.

SKU: 23101906 Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Zappin

color

Black

LLoji

Kasetofon

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat