,

Kasetofon per makinen – MI 2035BT – Profesional

Te ndryshme

  • Vihet ne funksion shume shpejt.
  • I bene udhetimet ne amkine me argetuese edhe relaksuese.
  • Lidhet me telefonin me ane te bluetooth edhe USB.
  • Nuk pranon disqe apo kaseta.
  • Mund te beni telefonata, te degjoni muzike edhe te perdorni radion.

1,990L

KASETOFON MAKINE MI 2035 BT

Me ekrane LED / LCD / ore dixhitale.

Perputhet me cdo lloj skedari MP3.

Tuner dixhital FM me kualitet teper të lartë.kasetofon makine 2035 BT bli online iBuy me cmimin me te mire

Nuk pershkruhet nga uji ESP, 45 sekonda.

Fuqia 4 x 50Watt.

Kartë SD / mikro SD / MMS.

Me Slot memorie flash.

Ekrani me ngjyra te ndryshme.

Paraqet edhe oren reale-fizike.

Formati i përputhshem – MP3.

FM Radio me 18 stacione te ndryshme.

Tensioni kasetofonit : 12Volt.

Paketimi përmban: player, kabllot e instalimit, telekomandën.

Bli Online ne iBuy.al | Bli Mire dhe Lire !

SKU: MI 2035BT Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
color

Black

brands

Te ndryshme

LLoji

Kasetofon

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat