,

Kasetofon per makine – Radio Mp3 Player 1781 – 3.5 inch


  • Me nje ekran LCD 3,5 inch.
  • Kapaciteti RAM 16 GB.
  • Audio: MP3, WMA dhe ACC.
  • Portat hyrese AUX / USB / SD / MMC.
  • Dimensionet 17.8 x 5.0 x 12.5cm.

1,790 L

KASETOFON MP3 PLAYER 1781

Me nj ekran LCD me drita LED ne ngjyre te kuqe te cilat nuk i demtojne syte tuaj.

Gjeresi e ekranit eshte 3.5 inch .

Ne ekranin LCD tregohet ora reale dhe lidhja qe keni bere me ane te fishes apo nese ndodheni ne radio.

Drejtohet nga telekomada e cila ju ndihmon qe ta kontrolloni kasetofonin pa levizur nga sedilja juaj.

Ne kete kasetofon nuk mund te fusni disqe apo kaseta sepse krijon lidhje vetem me ane te fishes.

Me material elastike tejet cilesore edhe shume i forte.

Permasat e kasetofonit jane 17.8 x 5.0 x 12.5cm.

SPECIFIKAT

Modeli : MP3 Player 1781Mp3-Player-Bluetooth-kasetofon-makine-bli-online-iBuy-al

Ekran LCD : 3,5 .

Ndricimi : LED i kuq.

Tregon kohen reale ne ekran.

Kapaciteti 16 GB.

Audio: MP3, WMA dhe ACC.

Frekuenca e FM: 76.1MHz – 107.9MHz.

Fuqia: 12V.

Portat hyrese AUX / USB / SD / MMC.

Audio: MP3 / WMA / WAV.

Bli Online | Blerje Online | iBuy.al

SKU: ECC-20070010 Kategori: ,
Pesha 0.1 kg

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat