,

Radio Mp3 Player Auto 1781 | Kasetofon per makinen


  • Lidhet me tre porta : USB / SD / MMC.
  • Audio e kasetofonit: MP3 / WMA.
  • Gama e akordimit të radios FM: 87.5 – 108.0MHz.
  • Frekuence: 20  deri ne 20000Hz.
  • Fuqia : 45W.
  • Tensioni: 12V.
  • Dimensionet: 188mm x 104mm x 56 mm.

1,790L

RADIO MP3 PLAYER AUTO 1781

Radio Mp3 Player Auo 1781 prodhon nje cilesi shume te mire te zerit dhe shume te qarte edhe te kthjellet.

Ky kasetofon eshte ideaur per te kryer pafund telefonata, per te degjuar muzike, radio etj.

Telekomada qe eshte pjese e ketij kasetofoni ju ndihmon per te pasur ne perdorim sa me lehte edhe pa rrezikuar as drejtimin kur gjendeni ne makine.

Hyrje me dy porta kryesore : USB dhe AUX.

Persa u perket disqeve apo kasetave ky kasetofon nuk i pranon ato, ai krijon ludhje vetem me fisha perkates.

Qendron shume mire ne cdo makine, pasi perputhet me secilen prej tyre po edhe kur makina eshte duke vozitu ne nje terren shume te veshtire, ky kasetofon nuk e demton zerin apo te shkepuse lidhjen.

Projektuar per te degjuar muzike ne radio, nga celulari juaj edhe per te kryer telefonta.

SPECIFIKAT

Krijon lidhje me ane te bluetooth me paisjet e tjera.radio mp3 player kasetofon makine bli online iBuy al

Tregon kohen reale ne ekranin LCD.

Me 18 stacione radioeje.

Lidhet me portat si : USB / SD / MMC.

Audio: MP3 / WMA.

Perbehet nga kater altorpalant.

Gama e akordimit të radios FM: 87.5 – 108.0MHz.

Frekuenca: 20 – 20000Hz.

Fuqia : 4 x 45W.

Tensioni: 12V.

Dimensionet: 188 x104 x 56 mm.

Bli Online | Bli Mire vetem ne iBuy.al | Aty ku cilesia nuk zhgenjen

SKU: ECC-20070008 Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
LLoji

Kasetofon

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat