MP3 Player Auto 2055BT Bluetooth per makinen


  • Ideuar per t’u pershtatur me cdo lloj makine.
  • I perbere me nje ekran LCD me drita LED.
  • Permban deri ne 18 stacione ne radio.
  • Krijon lidhje me dy porta.
  • Kapaciteti i memories 32 GB.

1,690L

MP3 PLAYER AUTO 2055BT PER MAKINEN

MP3 Player Auto 2055BT Bluetooth per makinen sherben per te degjuar muzike edhe per te bere telefonata pa qene nevoja te perdoni celularin qe perdorimi i tij shpesh ju ka sjell corientim te drejtimit ne makine.

Ky kasetofon krijon lidhje me ane te USB-ve dhe microSD-ve.

Kapaciteti i memories RAM eshte 32 GB.

Kasetofoni eshte i perbere nga altorpolante te integruar, te cilet percjellin zerin me cilesine me maksimale.

Ai krion lidhje me te gjitha llojet e skedarëve MP3.

SPECIFIKIMETkasetofon radio makine bluetooth celular muzike bli online iBuy al

Me nje dizaj te bukur dhe teper modern qe pershtatet me cdo lloj makine.

Krijon lidhje me bluetooth me paisjet e tjera elektronike.

Arrini te degjoni muzike edhe te beni telefonata.

I perbere me nje ekran LCD dhe drita LED.

Permban deri ne 18 stacione ne radio.

Ekrani LCD tregon orën në kohë reale.

Fuqia e punes : 4 x 50 W.

Bli Online ne iBuy.al | Paguaj ne dorezim

SKU: ECC-20070007 Kategori:
Pesha0.1 g/kg
color

Black

LLoji

Kasetofon

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat