,

Koke karikuesi USB-C 20W Apple Power Adapter

Apple

2,900L

KOKE KARIKUESI USB C 20W APPLE

Koke karikuesi Usb C me fuqi 20w per te gjitha pajisjet qe suportojne porte usb c.

USB-C 20W Apple ofron karikim te shpejte dhe efikas ne shtepi, ne zyre ose ne levizje.

Lidhja e tij me iPad Pro dhe iPad Air per performance optimale te karikimit. Mund ta lidhni gjithashtu me iPhone 8 ose version me te ri per te perfituar nga funksioni i karikimit te shpejte.

Karakteristika:

  • Koke karikues me porte Usb C
  • Tensioni i hyrjes: AC 110-240V 50-60Hz
  • Tensioni i daljes: DC 5V-3.0 A/9.0V-2.0 A/12.0V-1.5A/15V-1.25A
  • Fuqia dalese: 20 W MAX

Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al 

SKU: h-4589917 Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
brands

Apple

color

E bardhe

LLoji

Karikues

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat