, ,

Kondicioner Conty 2000W – PTC Ceramic Heater

Conty

5,500L

KONDICIONER CONTY 2000W – PTC CERAMIC HEATER

Kondicioneri portativ ideal për të mbajtur hapësirat tuaja  në temperaturën e përsosur gjatë gjithë vitit për një lehtësi dhe komoditet maksimal.

Përdor  element ngrohje PTC i cili nuk do të thajë ajrin tuaj si një ngrohës i zakonshem.

Gjithashtu përmban një kohëmatës të integruar dhe një telekomandë, i cili do ta mbajë temperaturën në një nivel komod per ju.

Kontrollimi i temperaturës së rregullueshme me ekran dixhital. Ju mundeson te zgjidhni midis modaliteteve ftohtë / ngrohtë /  nxehtë.

PTC HEATER – CONTY AIR CONDITIONER

Ngrohje ose Ftohje e shpejtë dhe efiçente.

Montohet shume lehte ne mur pa nevojen e pajisjeve shtese.

Ka 2 cilësime të nxehtësisë: 1000W / 2000W.  Me kohemates deri ne 7.5 ore.

Do te shperndaje ajrin e ngrohte apo te fresket njetrajtesisht fale funksionit te fleteve te lekunshme.

Me pajisjen e montimit të përfshirë, thjesht montoni, vendoseni në prizë dhe ndizeni.

Funksionon  me kohëmatës dixhital të integruar 110-120V (0,5 orë, 1 orë, 2 orë, 4 orë).

Për të shmangur aksidente serioze, ngrohësit qeramikë përdorin teknologjinë më të fundit të sigurisë – nëse përmbysen papritur ose bien, pajisja fiket menjëherë.

Ngrohësi praktik PTC përdor sistemin më të përparuar të ngrohjes PTC, i cili ka një jetë më të gjatë sesa ngrohësit që përdorin sisteme të tjera të ngrohjes.

Karakteristika

Nuk do të thahet ajri

Dy cilësime të energjisë (1000W dhe 2000W)

Tensioni i vlerësuar: 220V

fuqia: 2000W

frekuenca e vlerësuar: 50HZ)


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: Kondicioner Conty 2000W Kategori: , ,
brands

Conty

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat