-27%
,

Kondicioner Portativ First Austria – Bli Online


 

  • Brandi: First Austria
  • Lloji i Montimit: Horizontal
  • Fuqia Maksimale: 2.0 kW
  • Furnizmi me energji elektrike: 220V
  • Frekuenca: 50Hz
  • Niveli i zhurmes: 60.0db
  • Menyra e Ftohjes
  • Dimensionet: 61.0mm x 21.0mm x 12.0mm
  • Pesha: 3.32 kg
  • Ekran LCD

7,200L 9,900L

 KONDICIONER PORTATIV FIRST AUSTRIA

Kondicioner pa tuba First Austria – Portativ dhe ekonomik ne Shitje Online

Ngroh ambientin ne menyre te njetrajtshme, duke ofruar komoditet dhe relaks

Permes materialit te qeramikes PTC, ky kondicioner pa tuba first austria eshte super ekonomik. Jonet kthehen ne nxehtesi dhe nuk than ajrin, duke kursyer edhe energjine elektrike.

Kondicioner pa tuba me kursim energjie

Fuqia ngrohese 2000 watt.  Kondicioner first austria i pajisur me ekran dixhital.

Model kondicioner portativ, mund ta zhvendosni sa here qe deshironi pa lodhje.

Sistem PTC siguron ngrohje efektive dhe te shpejte, me mbrojtje nga mbinxehja.

Kondicioneri ka fikje automatike sapo sinjalizon dritaren e hapur.kondicioner first austria bli ibuy al

Percaktoni ditet dhe oret qe ju deshironi ta lini ndezur. psh nga e hena ne te premte , ora 08:00-20:00 .

Dizajn teper praktik per ambiente shtepie dhe jo vetem. Kondicioner portativ me permasat: 59 × 14 × 22.5 cm mund te vendoset dhe ne zyra apo lokale, restorante etj.

Me dy funksione, nje ngrohese murale ne dimer ngroh ajrin ndersa ne vere e ftoh ajrin dhe ofron mbrojtje ndaj insekteve, pluhurit dhe ndotesve te tjere te mjedisit te jashtem

Nje ngrohese e vogel nuk nderhyn tek oskigjeni i ajrit, funksion me 1 apo 2 nivele duke mos e thare ate.

Shihni temperaturen  gradimin dhe fikjen pas ne ekranin LCD dhe rregullojeni ate permes telekomandes.

Kondicioner pa tuba pajisur me Timer (opsioni timer per gradimin), kondicioner portativ qe ju mund ta gradoni sa ore deshironi nga 1-8 ore dhe permes pultit komandues dhe te flini te qete dhe te sigurt

Kursim energjie 1 kw ore ne nivelin e pare dhe maks 2 kw ore ne nivelin maksimal aq funksional. E transportoni nga njera dhome ne tjetren dhe  zyre tek tjetra.

Transportoni nga njera dhome ne tjetren kete kondicioner portativ  ekonomik dhe qendroni ngrohte ne ditet e ftohta te dimrit. Qe ne nivelin e pare do te ndieni ngrohtesine.

NGROHES PORTATIV – FIRST AUSTRIA

Fale modelit me kursim energjie konsumon shume me pak se  nje kondicioner normal per te njejtat ore pune.portativ conditioner shop online ibuy al

Temperatura arrin 30 grade sa nje kondicioner standard. Ka opsionin Cool/warm/hot wind selection.

Permes teknologjise se pllakes se qeramikes ky kondicioner pa tuba kthen jonet ne nxehtesi duke kursyer dhe duke mos thare ajrin.

Vetem vareni ne mur, vendoseni ne prize e percaktoni temperaturen.

Aerotermi me ekran LCD dhe me pllake qeramike.  Funksion me 1 apo 2 nivele.

Konsum 1 kw/ore ne nivelin e pare dhe maks 2 kw/ore ne nivelin maksimal aq sa nje ngrohese e vogel.

Opsioni Swing per levizjen e flatrave. Opsioni Timer per gradimin dhe fikjen pas 1-8 oresh.

Punim i qete dhe pa zhurme 61 (db)A – 50 Hz. Ka gjithashtu  funksion mbrojtjes nga mbinxehja.

Vjen i pajisur me telekomande dhe manual.

Ndjehuni ngrohte nderkohe qe kurseni, me kete kondicioner portativ fantastik per cdo ambient.  

Pa shpenzime te teperta apo vendosje kabujsh dhe telash ky model eshte zgjidhja ideale per ju.

Vetem montojeni horizontalisht ne mur, vendoseni ne prize e percaktoni temperaturen. 

Flete te levizshme per shperndarje te ajrit dhe opsion jonizimi per mos tharjen e ajrit.

Karakteristikakondicioner portativ pa kabuj bli online ne ibuy al

Kondicioner Portativ Inverter

Elemente Qeramike per ngrohje PTC.

Efikasitet i larte i ngrohjes

Ngroh cdo ambjent pa ere dhe pa zhurma shqetesuese

Nuk e than ajrin

Mund te montohet ne mur.

Dimensionet  61*21*12cm

Ka dy  nivele ngrohje

 


Porosit Online ne iBuy.al

 

SKU: Kondicioner-portativ-ekonomik-First Austria Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
LLoji

Kondicioner

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat