, ,

Kosh i vogel per mbeturina – Praktik per shtepi

Te ndryshme

  • Kosh praktik per mbeturina.
  • Pastrohet lehtesisht.
  • Kurseni hapesire ne ambientin tuaj.
  • Material plastik cilesi e forte.

2,190L

KOSH I VOGEL PER MBETURINA – PRAKTIK PER SHTEPI

Me nje forme mjaft praktike dhe komode, ky kosh i vogel eshte i pershtatshem ne cdo ambient.

Mund ti vendoset qese dhe te pastrohet lehtesisht me nje lecke apo mund ti hiqni pjesen e brendshme plastike dhe ta lani.

Kosh i lehte per tu perdorur, mjaft te shtypni butonin dhe kapaku i tij do te hapet.

Kurseni hapesiren e ambientit dhe shmangni papasterite me kete kosh praktik dhe ekonomik ne te njejten kohe.kosh i vogel per shtepi bli online ne ibuy al

 

 

 


Bli lire dhe mire – Bli ne iBuy.al

 

SKU: kosh-per-mbeturina Kategori: , ,
brands

Te ndryshme

color

White

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat