,

Krem kunder diellit- Amina 50+


  • Perdoret per fytyren dhe trupin
  • Absorbohet shpejte ne lekure
  • Me spf 50+
  • Mbron lekuren nga rrezet UVA DHE UVB
  • I papershkueshem ndaj ujit

1,290L

KREMI AMINA MBRON LEKUREN NGA RREZET E DEMSHME

Kremi Amina perbehet nga komponent efektiv per mbrojtjen nga rrezet e demshme UVA dhe UVB.
Absorbohet shpejt ne lekure dhe nuk e le lekuren te yndyrosur.

Parandalon ne plakjen e lekures dhe ndihmon ne neutralizimin e radikaleve te lire.

Me mbrojtje deri ne 98% nga rrezet e Diellit me SPF50+.

Kremi eshte i pershtatshem per te gjitha llojet e lekures.

I papershkueshem ndaj ujit

Aplikoni kremin ne trup 20 minuta para ekspozimit te diellit.

SKU: b2201363 Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat